Witaj w Väktarelund (w tłum. leśna stróżówka), który znajduje się w południowej Szwecji. Mamy dla ciebie nowo wyrementowany domek, który jest położony w malowniczym otoczeniu pobliskiego jeziora.

Jeżeli chcesz łowić ogromne szczupaki i okonie, zbierać pełne kosze grzybów lub imprezować wieczorem przy grilu w towarzystwie które najbardziej lubisz, to wakacje w Väktarelund dadzą ci tą przyjemność i relaks którego szukasz.Ryby w Szwecji

Ryby

W Väktarelund masz możliwość łowienia ogromnych szczupaków, okoni, sandaczów i wielu innych ryb w jeziorze Juttern.

Grzyby w Szwecji

Grzyby

Otoczenie lasu zachęca do zbierania pełnych koszów naprawdę dorodnych grzybów. W okół domku rosną borowiki, podgrzybki, kurki, rydze, kozaki lub możesz po prostu pójść na jagody i borówki.

Ognisko i biwak

Grill

Stróżówka to doskonałe miejsce do wieczornego biesiadowania przy grilu i piwie w towarzystwie które ty najbardziej lubisz.

Otoczenie domku i łąka

Otoczenie

Podwórko i otoczenie lasu jest doskonałym miejscem by oderwać dzieci od komputera. Tutaj możesz pojeździć rowerem po leśnych drogach, postrzelać z łuku lub wiatrówki. Albo po prostu pokopać piłkę, zagrać w krykieta lub kuba (szwedzka gra rodzinna).

Zamek w parku rozrywki

Park rozrywki

W bardzo bliskiej odległości znajdują się trzy różne parki rozrywki. Więcej o tym poczytasz na stronie Turystyka

Pomnik Astrid Lindgren

Atrakcje

"Näs" to miejsce gdzie urodzia się i wychowała Astrid Lindgren, która napisała książkę Pippi Långstrump. Jej wizerunek został umieszczony na nowym 20 koronowym banknocie. A dlaczego? O to proszę zapytaj gdy nas odwiedzisz.

Wyścigi Rallycross w Szwecji

Wyścigi

Wyścigi samochodów Rallycross możesz zobaczyć w lesie tuż koło Vimmerby (25km). Wyścigi odbywają się czterokrotnie każdego lata. Więcej informacji na ten temat zapytaj nas gdy przyjedziesz lub w biurze turystycznym w Vimmerby.

Łosie w Szwecji

Łosie

Mieszkając w naszym domku masz możliwośc zobaczenia wielu ciekawych zabytków historii, kultury i przyrody. O tych ciekawych i wartych odwiedzenia miejscach znajdziesz więcej informacji na stronie Turystyka

Kąpielisko nad jeziorem niedaleko domku

Kąpielisko

Istnieją także specjalnie wyznaczone miejsca gdzie można popływać i pokąpać się w jeziorze.