Domek Opis domku

Opis domku w Szwecji


Väktarelund to tradycyjny drewniany szwedzki domek (120 metrów kwadrotowych) w czerwonym kolorze, położony na skraju lasu nad jeziorem. Domek otoczony jest sadem, łąką i lasem. Jest tu miejsce do siedzenia na zewnątrz pod dachem, możliwość grilowania, opalania się oraz wiele zacisznych miejsc do relaksacji wśród zieleni, w słońcu i cieniu. Na podwórzu znajduje sie huśtawka, piaskownica, tor przeszkód, oraz rowerki małe i duże. W wydzielonej szopce są sprzęty do grania w gry sportowe na zewnątrz, takie jak krykiet, babington, piłki oraz szwedzka rodzinna gra „Kubb” oraz kule.

Domek ma dwa poziomy. Na parterze znajduje się salon, łazienka z prysznicem, kuchnia, pokój z zabawkami dla dzieci, schody na górę oraz mały schowek pod schodami.

Zdjęcia poniżej pokazują co znajduje się na parterze domku.Na piętrze są dwie sypialnie. W dużej znajduje się pięć łóżek, szafka oraz wbudowana garderoba. W mniejszej są trzy łóżka, piec kominkowy, szafka oraz wbudowana garderoba. Wszystkie łóżka są wyposażone w materace. Kołdry i poduszki są na wyposażeniu domku.

Domek ogrzewany jest elektrycznie, pompą ciepła oraz piecami kominkowymi. Na zewnątrz domku znajduje sie dodatkowa toaleta z umywalką. Woda dostarczana jest ze studni głębinowej która posiada 100 m głębokości.

Zdjęcia poniżej przedstawiają górne piętro w domku.


Poniżej jest jeszcze tabela która przedstawia w co dokładnie domek jest wyposażony.


Wyposażenie domku

Telewizor, odtwarzacz oraz płyty z filmami
Zaparzacz do kawy
Lodówka i zamrażarka
Mikrofalówka
Kuchenka z piekarnikiem
Zmywarka
Toster
W pełni wyposażona kuchnia w naczynia
Sieć WIFI
Grill w ogrodzie
Miejsce do palenia ogniska
Miejsce do czyszczenia złowionych ryb

Na zamówienie

Pościel
Ręczniki
Sprzątanie końcowe

Ważne uwagi

Zakaz wstępu dla zwierząt
Zakaz palenia